Log ind

indtast gyldigt brugernavn

PFS5936 24GF8GT4XF
Tilføj i
+

36-Port L2+ Managed Gigabit Switch with 4-Port 10G SFP+ (uden PoE)

Varenummer: PFS5936-24GF8GT4XF
EAN: 6939554916144
Dahua

· Support 24 100/1000 Mbps and 4 1/10 Gbps fiber ports, 8 10/100/1000
Mbps Ethernet ports
· Support VLAN and port aggregation
· Support STP, RSTP, MSTP and ERPS
· Support Web, CLI and SNMP management

Tilbehør og relaterede produkter
PFT3950
Tilføj i
+
Dahua SFP-Module, Multimode 500m, 850nm LC-connector, 1,25Gbps
Varenummer: PFT3950
PFT3960
Tilføj i
+
Dahua SFP-Module, Single Mode 20km LC-connector, 1310nm/1550nm,...
Varenummer: PFT3960
PFT3970
Tilføj i
+
Dahua SFP-Module, Single Mode 20km LC-connector, 1310nm/1550nm,...
Varenummer: PFT3970
på lager
Tekniske data
Manageability Managed
Kampagne Dahua lager-kampagne
Porte 36
Dokumenter


PFS5936 24GF8GT4XF
Produktblad
PFS5936 24GF8GT4XF
Download