Shop

Du er ikke logget ind. Log ind.  
Netværksudstyr og tilbehør
Vis som liste

Veracity
VAD-PP
VAD-PP
  • Veracity PINPOINT for justering af PoE IP-kameraer
  • Bruges til nem instilling og justering af PoE IP kameraer
  • PoE fra switch forsyner kamera under justering
  • Labtop tilsluttes lokalt til PINPOINTs 3. port
   
Veracity
VAD-PS
VAD-PS
  • POINTSOURCE batterienhed for justering af PoE IP-kameraer
  • uden ekstern strøm eller PoE.
   
Veracity
VAD-PSW
VAD-PSW
  • POINTSOURCE Wireless installationsværktøj
   
Veracity
VHW-HWPS-B
VHW-HWPS-B
  • HIGHWIRE PowerStar Base unit
  • Ethernet over coax med PoE ind
  • PoE strømfors. over Coax
   
Veracity
VHW-HWPS-C
VHW-HWPS-C
  • HIGHWIRE PowerStar Camera unit
  • Ethernet over coax med PoE ud
  • PoE strømfors. over Coax
   
Veracity
VHW-HWPS-C2
VHW-HWPS-C2
   
Veracity
VHW-HWPS-C4
VHW-HWPS-C4
   
Veracity
VOR-ORM
VOR-ORM
  • OUTREACH Cat5 Lan og PoE forlænger (passiv 100m forlængelse).
  • Med PoE ud.
   
Veracity
VOR-OSP
VOR-OSP
  • OUTSOURCE 802.3at (High-Power) PoE midspan injector.
  • 25/30W
   
Veracity
VPSU-57V-1500
VPSU-57V-1500
   
ESK1000
ESK1000
  • ESK 1000 IP-Sidekick kamera Utility Tool
  • Inkl. Wifi router, Batteri, 230v lader
  • Kan strømforsyne 1 PoE kamera
  • 12VDC og USB 2.0 Ports
  • WiFi Router med Built-In DHCP server
  • High-Capacity Rechargeable Battery Pack
  • Tilslut egen Mobil App Android/iOS Devices
  • Tap, Mobil, Ipad, Iphone
   
PALUN
PALUN
  • IP-over-Coax Transmitter with PoE
  • 150m coaxial cable, 2 x 100m network cable
  • Supports 802.3at (Hi-PoE) standard
  • Automatic detection 802.3af / 802.3at
  • No additional power adapter required
  • 20 MBit/s max. (depending on coaxial cable quality)
   
D-Link
DEM-310GT
DEM-310GT
  • 1000BASE-LX-port (IEEE 802.3z-standard)
  • Duplex LC-stik, fuld duplex-brug
  • Understøttelse af 802.3x-flowcontrol
  • Fibertype: 9/125um single-mode-fiber, op til 10 km
  • Bølgelængde: 1310 nm
  • Hot pluggable, dvs. tilslutningsbar, mens systemet kører
   
D-Link
DEM-311GT
DEM-311GT
  • 1000BASE-LX-port (IEEE 802.3z-standard)
  • Duplex LC-stik, fuld duplex-brug
  • Understøttelse af 802.3x-flowcontrol
  • Fibertype: 50/62,5um multi-mode-fiber, op til 550m
  • Hot pluggable, dvs. tilslutningsbar, mens systemet kører
   
LTC 9213/01
LTC 9213/01
   
PASPOEKIT
PASPOEKIT
  • Passiv PoE kit m. injektor og splitter
  • Strømforsyning over ubrugte par (4,5+/7,8-)
  • IKKE til aktiv 802.3af PoE
  • DC stik: 2.1mm (5.5 x 2.1 mm)
  • Op til 30m afh. af udstyr og kabel.
   
RT-EOC31POE
RT-EOC31POE
  • IP over Coax Extender op til 300m
  • Rule, mulighed for 48-57V PSU
   
VPSU-12V-EU
VPSU-12V-EU
   
Bosch
LTC 9215/00
LTC 9215/00
  • Vægbeslag for kamerahus, med kabel-kanal
   
Dahua
PFT1200
PFT1200
  • 60W PoE injector for Dahua PTZ
  • Dahua, 150mm×70mm×39mm
   
Dahua
PFT1300
PFT1300
  • 60W PoE injector for Dahua PTZ
  • 79mm×52mm×23mm, DIN-skinne monterbar
   
Dahua
PFT3950
PFT3950
  • Dahua SFP-Module, Multimode 500m, 850nm
  • LC-connector, 1,25Gbps
   
Dahua
PFT3960
PFT3960
  • Dahua SFP-Module, Single Mode 20km
  • LC-connector, 1310nm/1550nm, 1,25Gbps
   
Dahua
PFT3970
PFT3970
  • Dahua SFP-Module, Single Mode 20km
  • LC-connector, 1310nm/1550nm, 1,25Gbps