Shop

Du er ikke logget ind. Log ind.  
Single Mode patchkabler (OS1)
Vis som liste

SM LC-LC dup. patch
SM LC-LC dup. patch
  • SM LC-LC dup. patch 5m
  • SM 9/125um, 2mm duplex kabel
2 varianter   
SM-LCLCS-0,5
SM-LCLCS-0,5
   
SM-LCLCS-1
SM-LCLCS-1
  • SM LC-LC sim. patch 1m
  • SM 9/125um, 2mm simplex kabel
   
SM LC-SC dup. patch
SM LC-SC dup. patch
  • SM LC-SC dup. patch
  • SM 9/125um, duplex kabel
2 varianter