Shop

Du er ikke logget ind. Log ind.  
Multi Mode patchkabler (OM1-3)
Vis som liste

OM1 62,5/125 LC-LC dup. patch
OM1 62,5/125  LC-LC dup. patch
  • MM LC-LC duplex patchkabel
  • 62,5/125um MultiMode OM1 fiber
4 varianter   
OM2 50/125 LC-LC dup. patch
OM2 50/125  LC-LC dup. patch
  • MM LC-LC duplex patchkabel
  • 50/125um patchkabel 2mm OM2 fiber
4 varianter   
MM2-LCSCD-1
MM2-LCSCD-1
   
OM2 50/125 LC-SC dup. patch
OM2 50/125  LC-SC dup. patch
  • MM LC-SC duplex 2,0m
  • 50/125um OM2 fiber patchkabel
1 varianter   
OM2 50/125 SC-SC dup. patch
OM2 50/125  SC-SC dup. patch
  • MM SC-SC duplex 5,0m
  • 50/125um OM2 fiber patchkabel
1 varianter